Зміст
У цьому випадку корисно знати, з чим вам доведеться працювати. Якщо ви змогли розібратися, то вже самостійно випадаюче меню зможете створити потрібну вам випадаюче меню і самостійно вирішити проблеми, якщо це можливо в рамках css. Тобто необхідно прописати дві координати замість однієї. По-перше, у випадку з горизонтальною навігацією я говорив, що за задумом пункти вкладених меню повинні відображатися під основними пунктами. У випадку з вертикальним меню це не підходить – пункти повинні відображатися збоку. Всі ці параметри не обов’язково прописувати так, як це зробив я.
Рекомендації Тесс, як змусити людей ненавидіти тебе:
Кольори ви можете вибрати довільно, рамку зробити іншу або взагалі не використовувати, відступи можна зменшувати або збільшувати. У цьому-то і проблема вкладених списків, що потрібно писати багато коду. Але враховуйте той факт, що ми робимо 4 основних пункти і для кожного буде випадаюче меню. Щоб вибрати декілька елементів, користувач має натиснути клавішу shift або ctrl, а потім вибрати відповіді за допомогою миші. При наведенні на пункт основного меню, вкладений список буде ставати видимим.
CSS Випадаючи (що розкриваються) списки
Але в цій статті ми поговоримо про те, що робити, коли ви змушені їх використовувати. Створіть випадаючий список, який з’являється, коли користувач наводить вказівник миші на елемент. Перше, що я зроблю, це скину всі відступи за промовчанням для всіх елементів. Вони нам будуть тільки заважати, краще поставимо потім відступи самі, де це знадобиться.
Якщо простіше надрукувати, ніж вибрати
Вибірник дати слід використовувати тільки для планування зборів, подій тощо. Я впевнений, що всі бачили симпатичну маленьку анімацію, коли у фокусі мітка стає меншою у верхній частині поля введення. Я також хотів відзначити один момент, який часто не беру до уваги. Якщо ви подивитеся на фактичний розкривний список, ви помітите, що перший елемент порожній. Це зроблено для того, щоб користувач міг “скинути” розкривний список, якщо захоче повернутися до цього питання пізніше або залишити його порожнім. Воно необхідне для того, щоб потім абсолютно позиціонувати вкладені списки.
Чим відрізняється ngff від nvme?
Загалом-то, спочатку визначимося з тим, як будемо створювати меню. В html5 стандартним способом вважається створювати його в контейнері nav з допомогою маркірованого списку. Маркери пізніше ми приберемо з допомогою css, в меню вони нам зовсім не потрібні. Один із елементів випадного списку з’являється за замовчуванням і буде вибраний, якщо користувач натисне кнопку надсилання одразу після переходу на сторінку. Оболонка – це коли поле має нестандартний вигляд, але, коли ви натискаєте на нього, воно використовує нативний стиль списку, що розкривається.
- Але враховуйте той факт, що ми робимо 4 основних пункти і для кожного буде випадаюче меню.
- Поле “тільки лінія” було замінено на “список, що розкривається, із заливкою”, і, судячи з користувацьких тестів, воно працює краще.
- Як додати випадаюче меню всередині панелі навігації.
- А саме, на кожен пункт 1 список, який і буде формувати випадаюче меню.
- Коли хтось скаржиться, що форма виглядає занадто нудно (“Стіве, це форма з 20 полями введення – як думаєш, на що вона буде схожа?”), я просто додаю іконки.
Шаг 3 — Как создать выпадающее меню CSS
Це простий спосіб зберегти стиль сторінки відповідно до вашого бренду і знизити вартість розробки. Це також допомагає вирішити проблеми UX, які можуть виникнути з кастомними полями введення. Однак мене заплутує, коли випадаючі списки відкриваються, а я не казав їм це робити. Стандартний випадаючий список – це те, про що ми думаємо, коли чуємо словосполучення “список, що розкривається” або “список, що випадає”.
Коли не використовувати список, що випадає (а коли потрібно)
Насправді переробити меню з горизонтального на вертикальне дуже легко, нам доведеться змінити буквально пару рядків коду. Це можна змінити за допомогою атрибута size, який за замовчуванням показуватиме певну кількість елементів і смугу прокручування. Як і їхні текстові поля з рамкою, розкривні списки з рамкою Material Design круті. Їхнє меню відокремлене від контейнера, що розкривається, що може допомогти вирішити деякі проблеми юзабіліті. Додавання простої іконки на початок поля введення може зробити його більш “спроектованим”.
У сучасних операційних системах меню є найважливішим елементом графічного інтерфейсу користувача. Як бачите, я не брехав, коли говорив, що доведеться переписати усього кілька рядків коду. Тепер ми бачимо на веб-сторінці тільки основне меню, що нам і потрібно. Ми хочемо допомогти людям безоплатно навчитися програмувати. Ми досягаємо цього, створюючи тисячі відео, статей та інтерактивних уроків з програмування — вони усі доступні для широкого загалу. Вони можуть повторно опублікувати публікацію, якщо їх не призупинено.
Він змушує пункти головного списку притискатися до лівого краю, так що всі вони встають в один рядок, хоча і є блочними елементами. Також я поставив їм явну ширину і відносне позиціонування. Тут є важливий момент, який полягає в тому, що вам, можливо, не потрібно кожен пункт робити випадаючим, а лише деякі.
Автодоповнення не слід плутати з автозаповненням (autocomplete). Автодоповнення – це, коли в полі введення відображаються варіанти, з яких користувач може вибирати. Автозаповнення – це, коли форма пропонує спосіб завершення слова або фрази.
Коли хтось скаржиться, що форма виглядає занадто нудно (“Стіве, це форма з 20 полями введення – як думаєш, на що вона буде схожа?”), я просто додаю іконки. Якщо можливо, постарайся уникати цього типу списків. Мені довелося використовувати його через шалено довгий перелік категорій, і я все ще прокидаюся вночі в холодному поту через це рішення. В ідеалі, хотілося б використовувати автодоповнення з автозаповненням.
Однак, я дотримуюся думки, що через обмежений розмір списку, що розкривається, дуже важко побачити, що являють собою зображення (див. скріншот вище). Тому зазвичай це не варте зусиль, якщо ви не зробите зображення справді великими. Як додати випадаюче меню всередині панелі навігації. Створення випадаючого (що розкривається) списку за допомогою CSS. Власне, я задав всієї навігації ідентифікатор nav, а всіх вкладених списками – стильовий клас second, щоб розуміти, що вони є вкладеними. Якщо editorial не призупинено, вони все ще можуть повторно публікувати свої публікації зі своєї інформаційної панелі.
Вибірники дат і діапазони дат – це складні звірі, тому я не став вдаватися в подробиці, але, можливо, одного разу я напишу про них окрему статтю. Я написав символ # як значення атрибута action, щоб ви не отримали 404 при натисканні на кнопку надсилання. Я називаю цей стиль “стандартним”, тому що саме його ми звикли бачити.
Мої постійні читачі знають, що я великий шанувальник Material Design, включно з їхніми випадаючими списками. Закруглені межі чудово підходять інтерфейсам, що мають грайливий зовнішній вигляд.
Робота в кращіх IT командах https://wizardsdev.com/